Vēstniece E.Kuzma pavadīs Ministru prezidentu M.Kučinski vizītē Vācijā

Vēstniece E.Kuzma pavadīs Ministru prezidentu M.Kučinski vizītē Vācijā

Latvijas vēstniece Vācijā Elita Kuzma pavadīs Ministru prezidentu Māri Kučinski darba vizītē Vācijā, kas norisināsies no 6. līdz 8. jūlijam.

Vizītes ietvaros M. Kučinskis tiksies ar Ziemeļreinas-Vestfālenes Ministru prezidentu Arminu Lašetu (Armin Laschet), kā arī “Duisport” ostas valdes priekšsēdētāju Ēriku Stāki (Erich Staake), lai pārrunātu sadarbības iespējas starp Latviju un “Duisport”. Tāpat Ministru prezidents tiksies ar Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes Parlamenta prezidentu Andrē Kuperu (André Kuper). Šīs tikšanās laikā iecerēts apspriest jautājumus, kas skar Latvijas un attiecīgās federālās zemes attiecības, akcentu liekot uz ekonomisko sadarbību.

Tiks pārrunāti jautājumi arī par Eiropas aktualitātēm, kā arī drošību reģionā. Īpaši ciešs sadarbības tīkls izveidojies starp Valmieras un reģiona pašvaldībām Latvijā un Gīterslo un ar Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes pašvaldībām. Vizītes noslēgumā M. Kučinskis piedalīsies Valmieras-Gīterslo 25 gadu sadraudzības gadadienas svinībās. Savukārt 7. jūlijā tiks parakstīts jauns sadarbības līgums starp Mazsalacu Latvijā un Harzevinkeli.