Ārlietu ministrija, EK pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs vienojas par sadarbību ES jautājumu komunikācijā 2018. gadā

15.12.2017. 13:03

15. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele Ārlietu ministrijā parakstīja deklarāciju par sadarbību Eiropas Savienības (ES) jautājumu komunikācijā 2018. gadā.

Deklarācijas parakstīšanā A. Pildegovičs atzinīgi novērtēja nākamgad gaidāmo plašo sarīkojumu klāstu. Klātesošie atzina, ka 2018. gads Eiropas pilsoņiem būs īpaši nozīmīgs. Gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, būtiska ir saiknes atjaunošana un dialoga uzturēšana ar iedzīvotājiem. Sarunās ar sabiedrību jārosina kopīga izpratne par ieguvumiem no ES, skaidrojot lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī veicinot diskusiju par Eiropas nākotni.

2018. gadā, svinot Latvijas simtgadi, EK pārstāvniecība Latvijā, Eiropas Parlamenta Informācijas birojs un Ārlietu ministrija kopā ar sadarbības partneriem rīkos vairākas Eiropas tēmai veltītas augsta līmeņa starptautiskas konferences un izstādes, aicinās iedzīvotājus uz diskusijām reģionos, izplatīs informatīvos izdevumus, kā arī veicinās jauniešu līdzdalību jaunatnei veltītos īpašos pasākumos skolās un augstskolās.

Deklarācija par sadarbību ES jautājumu komunikācijā tiek parakstīta jau ceturto gadu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā