Valsts sekretārs izsaka pateicību Slovēnijai par iesaisti reģiona drošības stiprināšanā

11.09.2017. 15:34

11. septembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar jauno Slovēnijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Robertu Krmeļu (Robert Krmelj) viņa akreditācijas vizītes laikā.

Sarunā puses bija vienisprātis, ka Latvijai un Slovēnijai ir veiksmīga divpusējā sadarbība, kā arī labas partnerattiecības Eiropas Savienībā un NATO. A. Pildegovičs pateicās par Slovēnijas karavīru dalību NATO daudznacionālajā kaujas grupā Latvijā, savukārt R. Krmeļs izteica pateicību par Latvijas sniegto atbalstu Slovēnijai bēgļu krīzes laikā. Slovēnijas vēstnieks aicināja apsvērt iespēju aktivizēt politisko dialogu, organizējot politiskās konsultācijas.

R. Krmeļs ir karjeras diplomāts un darbu Slovēnijas ārlietu dienestā uzsāka 1991. gadā. Viņš strādājis Slovēnijas diplomātiskajās pārstāvniecībās Spānijā, Dānijā, Horvātijā, kā arī vadījis Ārlietu ministrijas ES paplašināšanās departamentu, ES politiku departamentu, kā arī Kaimiņvalstu departamentu. Kopš 2014. gada R. Krmeļs ir Slovēnijas vēstnieks Polijā un pārstāv savas valsts intereses arī Lietuvā un Igaunijā. Vēstnieks R. Krmeļs rezidē Varšavā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā