Latvijā darba vizītē ieradīsies Grieķijas ārlietu ministrs

05.09.2017. 09:06

6. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Grieķijas ārlietu ministru Dr. Nikolaju Kodzju (Dr Nikolaos Kotzias), kurš Latvijā ieradīsies darba vizītē.

Tikšanās laikā E. Rinkēvičs un N. Kodzja pārrunās Latvijas un Grieķijas aktuālos divpusējās sadarbības, kā arī ES politikas un drošības politikas jautājumus.

Grieķijas ārlietu ministram vizītes laikā paredzētas tikšanās arī ar Ministru prezidentu Māri Kučinski, Saeimas priekšsēdētajas biedri Inesi Lībiņu–Egneri un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju Jāni Sārtu.

 

Mediju ievērībai!

  • Ārlietu ministrijā (K. Valdemāra ielā 3):

plkst. 13.00 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Grieķijas ārlietu ministru Nikolaju Kodzju (ministrijas foajē). TV un foto iespēja;

plkst. 14.50–15.15 ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). TV un foto iespēja. 

Dalībai šajos pasākumos nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 5. septembra plkst. 15.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

  • Ministru kabinetā (Brīvības bulvārī 36):

plkst. 12.30 – Ministru prezidenta Māra Kučinska sasveicināšanās ar Grieķijas ārlietu ministru Nikolaju Kodzju. Foto, video iespēja sākumā (Ministru prezidentu zāle, 3. stāvs).

Mediju pārstāvjiem (arī Ministru kabinetā akreditētajiem) pieteikšanās speciālajai akreditācijai līdz 5. septembra plkst. 15.00, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus un pārstāvēto mediju. Mediju ierašanās dalībai pasākumā līdz 6. septembra plkst. 12.00.

  • Saeimā (Jēkaba ielā 11):

plkst. 11.00 - Saeimas priekšsēdētajas biedres Ineses Lībiņas–Egneres tikšanās ar Grieķijas ārlietu ministru Nikolaju Kodzju (Baltā zāle, Viesu zāle, 2. stāvs). TV un foto iespēja.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri nav akreditēti darbam Saeimā, aicināti iepriekš pieteikties Saeimas Preses dienestā, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot Saeimas Preses dienesta vadītājai Madarai Sakovičai (tālr. 20216581). 

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā