Atvadu vizītē pie valsts sekretāra Andreja Pildegoviča ierodas Tadžikistānas vēstnieks

08.08.2017. 17:41

8. augustā valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Tadžikistānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов), kurš bija ieradies atvadu vizītē.

Tikšanās laikā valsts sekretārs pateicās vēstniekam par ieguldījumu Latvijas un Tadžikistānas divpusējo attiecību stiprināšanā un atzinīgi novērtēja abu valstu līdzšinējo sadarbību. Amatpersonas bija vienisprātis, ka jāturpina attīstīt Latvijas un Tadžikistānas augsta līmeņa divpusējais dialogs un jāveicina abu valstu ekonomiskā sadarbība, īpašu uzmanību veltot transporta un loģistikas jomai.

Tadžikistānas vēstnieks izteica pateicību par Latvijas sniegto atbalstu starptautiskajās organizācijās, īpaši uzsverot Eiropas Savienības atbalsta nozīmi Centrālāzijas reģionam. Valsts sekretārs A.Pildegovičs apstiprināja Latvijas vēlmi turpināt uzturēt aktīvas un draudzīgas divpusējās attiecības ar Tadžikistānu un pārējām Centrālāzijas valstīm, kā arī veicināt šo valstu sadarbību ar Eiropas Savienību. 

Vēstnieks Kozidavlats Koimdodovs Latvijā akreditēts kopš 2012. gada 15. jūnijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā