Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs dosies vizītē uz Baltkrieviju

17.07.2017. 13:36

No 18. līdz 20. jūlijam plānota ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darba vizīte Baltkrievijā. Tās laikā ārlietu ministram paredzētas tikšanās ar Baltkrievijas premjerministru Andreju Kobjakovu, ārlietu ministru Vladimiru Makeju, ekonomikas ministru Vladimiru Zinovski, kā arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem. Tikšanos laikā tiks pārrunātas Latvijas un Baltkrievijas divpusējo attiecību aktualitātes, ES–Baltkrievijas attiecību virzība, reģionālā situācija un citi svarīgi starptautiski jautājumi.

Vizītes laikā Edgars Rinkēvičs piedalīsies arī Latvijas un Baltkrievijas diplomātisko attiecību nodibināšanas 25. gadadienai veltītajos pasākumos – Baltkrievijas Ārlietu ministrijas organizētajā ceremonijā, kas veltīta pastmarkas svinīgai atklāšanai, kā arī profesoru Ilgvara Butuļa un Antonija Zundas sarakstītās grāmatas “Latvijas vēsture” tulkojuma izdevuma baltkrievu valodā atklāšanā, ko organizē Latvijas vēstniecība Minskā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā