Ārlietu ministrs piedalīsies ES Ārlietu padomes sanāksmē Briselē

14.07.2017. 16:37

17. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē, kurā turpinās diskusiju par ES Globālās stratēģijas ārpolitikas un drošības politikas jautājumos ieviešanu. Diskusijas mērķis būs identificēt tālākos soļus ES Globālās stratēģijas ieviešanā, lai stiprinātu ES lomu un intereses pasaulē.

Tāpat ministri apmainīsies ar viedokļiem par tālāko ES rīcību iepretim Ziemeļkorejai, ņemot vērā saspīlējumu Korejas pussalā un ballistisko raķešu izmēģinājumus. Ārlietu padomē pārrunās arī aktualitātes Lībijā, un plānota tikšanās ar Starptautiskās Migrācijas organizācijas ģenerāldirektoru Viljamu Leisiju Svingu (William Lacy Swing) un ANO augsto komisāru bēgļu jautājumos Filipo Grandi (Filippo Grandi), lai apspriestu ar migrāciju saistītos jautājumus.  

Informācijai

Ārlietu padomes sanāksmes notiek reizi mēnesī. Ārlietu padomi vada ES augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā