Ārlietu ministrijas valsts sekretārs tiekas ar jauno Serbijas vēstnieku Latvijā

13.07.2017. 18:05

13. jūlijā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar jauno Serbijas vēstnieku Latvijā Draganu Momčiloviču (H.E. Dragan Momčilović), kurš ieradies akreditācijas vizītē. Vēstnieks rezidē Stokholmā, Zviedrijā.

Tikšanās laikā tika apspriesti Latvijas un Serbijas divpusējās politiskās un ekonomiskās sadarbības jautājumi, Serbijas progress Eiropas Savienības pievienošanās sarunu procesā, Belgradas–Prištinas dialoga attīstība, kā arī aktualitātes Rietumbalkānu reģionā.

Sarunu partneri apliecināja vēlmi turpināt valstu politisko dialogu un pauda abpusēju ieinteresētību veicināt sadarbību ekonomikas, kultūras un izglītības jomās.

29. augustā vēstniekam plānota akreditācijas vēstuļu iesniegšana Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Dragans Momčilovičs ieguvis maģistra grādu ekonomikā Belgradas Universitātē. Darbu Ārlietu ministrijā viņš uzsācis 1981. gadā, ieņemot dažādus amatus ministrijā, kā arī vēstniecībās Beļģijā, Francijā un Turcijā. D. Momčilovičs bijis vēstnieks Ķīnā un Etiopijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā