Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs apmeklēs Andoru, Spāniju un Portugāli

21.04.2017. 17:47

No 24. līdz 26. aprīlim ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs dosies vizītēs uz Andoru, Spāniju un Portugāli, lai ar šo valstu amatpersonām pārrunātu divpusējo sadarbību, aktuālākos Eiropas Savienības jautājumus, kā arī izaicinājumus drošības politikas jomā. Tāpat ministrs piedalīsies diskusijās Madridē un Lisabonā par Eiropas Savienības nākotni.

24. aprīlī Andorā ministram paredzētas sarunas ar Andoras ārlietu ministru Žilbēru Saboju Sunjē (Gilbert Saboya Sunyé), kā arī premjerministru Antonī Martī (Antoni Martí) un parlamenta priekšsēdētāja vietnieci Moniku Bonellu (Mònica Bonell).

Savukārt 25. aprīlī Madridē ministram plānota tikšanās ar Spānijas ārlietu ministru Alfonso Dastisu (Alfonso María Dastis Quecedo) un diskusija ar ārlietu ekspertiem par Eiropas Savienības nākotnes tēmu Elkano Karaliskajā Institūtā.

26. aprīlī Lisabonā E. Rinkēvičs tiksies ar Portugāles ārlietu ministru Auguštu Santušu-Silvu (Augusto Santos Silva) un sniegs priekšlasījumu “Eiropas nākotne: skats no Rīgas” Portugāles Katoļu universitātes Politisko studiju institūtā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā