Pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atvadu vizītē ierodas Ukrainas vēstnieks Latvijā

15.02.2017. 14:46

15. februārī pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atvadu vizītē bija ieradies Ukrainas vēstnieks Latvijā Jevgens Perebijnis (Yevgen Perebyinis). Tikšanās laikā ārlietu ministrs E. Rinkēvičs pateicās Ukrainas vēstniekam par ieguldīto darbu attiecību stiprināšanā un pauda gandarījumu, ka starp abām valstīm ir izveidojusies laba divpusējās sadarbības dinamika. Ministrs apliecināja, ka Latvija turpinās atbalstīt Ukrainu un stingri iestāties par tās teritoriālo integritāti un suverenitāti.

Sarunā E. Rinkēvičs uzsvēra vēlmi stiprināt ekonomisko sadarbību, īpaši multimodālā tranzīta attīstīšanā, kas savieno Baltijas, Melnās un Kaspijas jūras tranzīta ceļus. Pārrunājot ES un Ukrainas attiecības, ministrs izteica cerību, ka drīzumā stāsies spēkā bezvīzu režīms Ukrainas pilsoņu ieceļošanai Šengenas zonā.

Vēstnieks J. Perebijnis pateicās par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainai un apliecināja, ka arī turpmāk viņa valstij šis atbalsts būs ļoti nozīmīgs.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā